Skip to content Skip to footer

Simüle ziyaretçi ağımız.

Simüle ziyaretçi ağı olarak isimlendirdiğimiz müşterilerimizin istedikleri kelimelerde arama motorlarında üst sıraya çıkmasına yardımcı olan yapay zeka temelli bir uygulamadır. Geçtiğimiz günlerde aylık 1.000.000 ziyaretçi kapasitesine ulaştık .

Yazılımımız tam anlamı ile bir internet kullanıcısını taklit eder. Arama motorunda istediğimiz kelimede arama yapar ardından istediğimiz siteyi bulur ve içinde gezinmeye başlar . Bu durum arama motorlarında “bu kelimede aramalarda şu siteye giriş yapılıyor” demek ki ilgili kelime için en doğru sonuç bu algısı yaratır ve müşteri sitemiz istenen kelimelerde yükselmiş olur . Ayrıca sitenin hit i arttığı için indexlenme süreleri kısalır ve alexa değeri büyük ölçüde artar.

Temel anlamda bu kadar basit.

Alt yapı ve yazılımsal karmaşalar olsada sanıyorum temel anlamda anlatmamız yeterli olacaktır .

Sorularınızı duyar gibiyim ; Aylık 1.000.000 ziyaretçi kapasitesine ulaşmak için nasıl bir teknik altyapı var ?

Bu işte yazılımın normal bir internet kullanıcısını taklit etmesi’nin önemli olduğu kadar yazılımın yönettiği bilgisayarın ve internetinde duruma ayak uydurması gerekir . Kullanılan bilgisayar ve tarayıcı hakkında gizlilik nedeni ile bilgi veremesekte . İnternet hakkında sizi bilgilendirebilirim .

Yukarıdak resmi sistem kurulum videolarımızdan alımıştır. Gönül isterdi tümünü paylaşalım ama malum gizlilik. Tamam konuya dönüyorum .

Resimde görebileceğiniz üzere gsm modemler ile internet bağlantısı sağlanmaktadır . Tamamen vodafon , türktelekom ve turkcell ipleri ile bağlantı kurulmaktadır .

Yazılımımız modemlere komut vererek yeni bir ip alır daha sonra arama işlemini gerçekleştirir ve bu döngü sürekli böyle devam eder . 19 ilede toplam 190 iinternet hattımız ile aylık 1.000.000 ziyaretçi simülasyonu oluşturabilmekteyiz .

Umarız bir nebzede olsa merakınızı giderebilmişimdir .

CND Medya Reklam ve İnternet Hizmetleri LTD. ŞTİ.

Manas Bulv. Adalet Mah. Folkart Tower A No: 47 Kat: 28 Kapı No: 2809-2810 Bayraklı / İzmir / TÜRKİYE

Doğrudan İletişim

+90 539 820 34 13

destek@eticareteksper.com

Sosyal Medya Kanallarımız
Yeniliklerden Haberdar Olmak İçin Bültenimize Abone Olun

 © 2024. Tüm Hakları Saklıdır.

Görüşmeye Başla
Sorularınız mı var?
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?